Karrier

Egy lehetőség, hogy együtt dolgozzunk!

A SolarGold Zrt. olyan értékesítési munkatársat keres aki:

  • szeret ügyfelekkel beszélni, találkozni
  • szeret szervezni, feladatokat megoldani
  • vannak ötletei és azokat nem tartja magában
  • szereti a kihívásokat és van célja.

Megtanítunk mindenre, amit a befektetési aranyról tudni érdemes.
Pénzügyi szakemberek vagyunk, így óhatatlanul ragad majd rád a pénz és tőkepiacokról szerezett tudásunkból is 😊.

Jelentkezz, ha van értékesítési tapasztalatod vagy szeretnél jó értékesítővé válni. Feladataid közé fog tartozni a meglévő ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás.

Amit ezen kívül mindenféleképpen megtanulsz majd:

  • Lakástakarékpénztár
  • értékpapírszámla
  • meglepetés 😊

A lényeg, hogy gondolkodj előre, legyen minimum érettségid, de ha pénzügyi diplomád van az sem baj 😊.

A Westend irodaházban kell dolgozni és a munkáért alapbér + jutalék jár, amivel nem lesz gond.

Küldj egy önéletrajzot a nagya@solargold.hu

Angolszász ünnep!

Tisztelt Ügyfeleink!

A mai napon 02.19.-én angolszász ünnep miatt, az aranyszámlás vásárlásokat
ezen a héten szerdán hajtjuk végre!

Üdvözlettel!

Solar gold Zrt.