Karrier

A SolarGold Zrt. központja (Budapest, WestEnd), rugalmas munkabeosztásban munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Értékesítési képviselő

Főbb feladatok, munkák:

  • A SolarGold Zrt. termékeinek értékesítése
  • A SolarGold Zrt. Aktív aranyszámla, őrzés és tárolási szolgáltatások értékesítése
  • A SolarGold Zrt. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Új Ügyfelek szerzése
  • Az üzletkötésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló értékesítési képesség
  • Ügyfél orientált, türelmes és nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagy munkabírás és alkalmazkodás a rugalmas munkaidő beosztáshoz
  • Pénz- és tőkepiaci ismeretek
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség előnyt jelent
  • Számlaképesség

Amit biztosítunk:

  • Teljesítmény alapú versenyképes kereseti lehetőség
  • Folyamatos oktatás
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Biztos szakmai és tulajdonosi háttér

Limitált őszi

Tisztelt Ügyfeleink!

Limitált őszi Argor tömbök hamarosan elérhetőek lesznek Társaságunknál!

Előrendelés és egyeztetés végett keressék kollégánkat a 06-1-808-9088-as telefonszámon!

Üdvözlettel!

Oszi_kicsimeret_hatso Oszi_kicsimeret